Nasze usługi

Rozdzielnice

Prezentujemy naszą ofertę rozdzielnic elektrycznych, które są niezbędnym elementem w każdym systemie elektrycznym. Nasze rozdzielnice charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także niezawodnością działania oraz zgodnością z obowiązującymi normami i standardami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do produkcji, zapewniamy rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozdzielnic, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Nasze usługi

Zobacz też:

Projektowanie
i doradztwo

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych. Dopasujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Instalacje elektryczne

Realizujemy projekty dla inwestorów prywatnych, przemysłowych oraz dla instytucji publicznych, o małej, średniej
i dużej skali.

Automatyka

Jesteśmy ekspertami w dziedzinach takich jak duża i mała automatyka przemysłowa, automatyka przeciwpożarowa, instalacje alarmowe oraz fotowoltaika.

Elektro
- energetyka

Projektujemy, realizujemy oraz obsługujemy linie średniego i niskiego napięcia, stacji transformatorowych oraz sieci strukturalnych.

Rozdzielnice

Zapewniamy pełna obsługę w zakresie projektowania i realizacji instalacji z zastosowaniem szerokiego wachlarza rozwiązań w dziedzinie rozdzielnic i okablowania.