Nasze usługi

Rozdzielnice z układem pomiarowym półpośrednim

Rozdzielnice niskonapięciowe stanowiące rozdział pomiędzy siecią rozdzielczą dostawcy energii a instalacją elektryczną odbiorcy. Złącza pomiarowe przeznaczone dla odbiorców wymagających mocy przyłączeniowej powyżej 40 KW.
Wykonujemy rozdzielnice z układem pomiarowym półpośrednim w obudowach termoutwardzalnych i metalowych zgodne ze standardami dostawców energii elektrycznej w Polsce. Rozdzielnice są przystosowane do montażu liczników dwukierunkowych umożliwiających pomiar energii z OZE.

Oferujemy wsparcie w projektowaniu i uzgodnieniu układu pomiarowego z operatorem sieci elektroenergetycznej.

Rozdzielnice z układem pomiarowym półpośrednim

Pełna oferta rozdzielnic

Również w ofercie

Nasze usługi

Zobacz też:

Projektowanie
i doradztwo

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych. Dopasujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Instalacje elektryczne

Realizujemy projekty dla inwestorów prywatnych, przemysłowych oraz dla instytucji publicznych, o małej, średniej
i dużej skali.

Automatyka

Jesteśmy ekspertami w dziedzinach takich jak duża i mała automatyka przemysłowa, automatyka przeciwpożarowa, instalacje alarmowe oraz fotowoltaika.

Elektro
- energetyka

Projektujemy, realizujemy oraz obsługujemy linie średniego i niskiego napięcia, stacji transformatorowych oraz sieci strukturalnych.

Rozdzielnice

Zapewniamy pełna obsługę w zakresie projektowania i realizacji instalacji z zastosowaniem szerokiego wachlarza rozwiązań w dziedzinie rozdzielnic i okablowania.